Hemen Randevu Al +90 462 502 1 334

Hakkımızda

Neden Biz?

EA Hukuk & Danışmanlık / Arabuluculuk Bürosu değişen toplumsal ilişkiler ve günün ihtiyaçlarına göre sürekli olarak kendini güncellemekte ve bu mantıkla güncel ve doğru hukuk bilgisini, güvenilir bir avukatlık pratiğiyle birleştirerek müvekkillerine etkili bir hak arama imkanı temin etmektedir.

Profesyonel ve Uzmanlardan Hukuki Hizmet

Av.İbrahim Ethem ÖZKAN ve Av.Bilal KIZILBAĞ tarafından kurulmuş olan olan EA Hukuk & Danışmanlık Bürosu dinamik kadrosuyla, çözüm ve sonuç odaklı çalışma prensibiyle kurumsal ve bireysel bazda avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

EA Hukuk & Danışmanlık Bürosu iş disiplini ve düzenli iş takibi ile müvekkillerine iş yaşamında katma değer sağlamayı, inovasyon süreçlerini denetlemeyi ve geliştirmeyi amaç edinmiş olup doğru değerler, çalışma kültürü ve ilkeleri ile sürdürülebilir başarıyı hedeflemektedir.

Hukuk büromuz avukatık mesleğinin gerektirdiği dürüstlük ve güveni ilke edinmiştir. Çalışanlarımız, müvekkillerine ait her türlü bilgi ve belgeyi sır saklama yükümlülüğü kapsamında muhafaza etmektedir. 

EA Hukuk & Danışmanlık Bürosu’nun nihai hedefi, yurt içinde ve yurt dışında güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte müvekkillerine en uygun hukuki çözümü, en kaliteli biçimde üretmektir.

Bu hedef doğrultusunda sağladığı hukuki hizmetin yerel ve uluslararası ihtiyaçları karşılaması; kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte; ofis içi eğitim çalışmalarına ve en önemli başarı kaynağı “insan” faktörüne büyük önem vermektedir.

Hizmet İlkeleri

Büromuz, meslek sırrı ve şeffaflık gibi avukatlık meslek ilkeleri ışığında Trabzon ve Türkiye’nin diğer kentlerinde hukuki yardım sunmaktadır.

Misyon

Avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetinin her alanında 'Hukukun Üstünlüğü ' ilkesine olan inancından taviz vermeden yürütmek.

Vizyon

Uyuşmazlıkların çözümü ve analizinde; salt eleştirel bakışın yetersiz olacağı, kalıplara bağlı klişeleşmiş yaklaşımın ötesinde çözümler üretmek.

Misyonumuz: Avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetinin her alanında 'Hukukun Üstünlüğü' ilkesine olan inancından taviz vermeden yürütmek.

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda